Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Subscribers
ta: சந்தாதாரர்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: edit
ta: மாற்று

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: People
ta: நபர்கள்
