Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Language
be: Мова

en: edit
be: рэдагаваць

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: Owner
be: Уладальнік

en: People
be: Карыстальнікі
