Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: edit
bg: редактирай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: People
bg: Потребители
