Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Subscribers
es: Suscriptores

en: Language
es: Idioma

en: edit
es: editar

en: Mail
es: Correo

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: Owner
es: Propietario

en: Sent
es: Enviado

en: People
es: Usuarios

en: All newsletters
es: Todos los boletines

en: Newsletter category
es: Categoría del boletín
