Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: edit
fy: bewurkje
