Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: Language
hu: Nyelv

en: edit
hu: szerkesztés

en: Mail
hu: Levél

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Sent
hu: Elküldve

en: People
hu: Emberek

en: All newsletters
hu: Összes hírlevél

en: Config
hu: Beállítás

en: Newsletter category
hu: Hírlevél kategória
