Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Language
jv: Basa

en: edit
jv: sunting

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Owner
jv: Sing duwé

en: People
jv: Pawongan
