Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: People
km: មនុស្ស
