Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Language
lt: Kalba

en: edit
lt: redaguoti

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: People
lt: Žmonės

en: All newsletters
lt: Visi naujienlaiškiai
