Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Language
lv: Valoda

en: edit
lv: labot

en: Mail
lv: Pasts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: People
lv: Cilvēki

en: All newsletters
lv: Visas jaunumu listes

en: Newsletter category
lv: Jaunumu izlaiduma kategorija
