Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: People
my: လူများ
