Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Mail
ne: पत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
