Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг
