Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
