Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено
