Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subscribers
sv: Prenumeranter

en: Language
sv: Språk

en: edit
sv: redigera

en: Mail
sv: E-post

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Owner
sv: Ägare

en: Sent
sv: Skickad

en: People
sv: Personer

en: All newsletters
sv: Alla nyhetsbrev

en: Config
sv: Konfiguration
