Simplenews Owner Newsl (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: People
ug: ئەزالار
