Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Language
ar: اللغة

en: edit
ar: تحرير

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Owner
ar: المالك

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: People
ar: الأشخاص
