Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subscribers
he: מנויים

en: Language
he: שפה

en: edit
he: עריכה

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Owner
he: בעלים

en: Sent
he: נשלח

en: People
he: משתמשים

en: All newsletters
he: כל העלונים

en: Config
he: קונפיג
