Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subscribers
kn: ಚಂದಾದಾರರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: People
kn: ಜನರು
