Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: People
mg: Olona
