Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: People
pa: ਲੋਕ
