Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: People
ps: خلک
