Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subscribers
te: చందాదార్లు

en: Language
te: భాష

en: edit
te: మార్చు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: People
te: ప్రజలు
