Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Subscribers
th: ผู้สมัคร

en: edit
th: แก้ไข

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: People
th: บุคคล
