Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subscribers
tr: Aboneler

en: Language
tr: Dil

en: edit
tr: düzenle

en: Mail
tr: Posta

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: Owner
tr: Sahibi

en: People
tr: Kişiler

en: Config
tr: Yapılandırma
