Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: edit
eo: redakti

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: People
eo: Uzantoj
