Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: People
gu: લોકો
