Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subscribers
hi: अभिदाताओं

en: Language
hi: भाषा

en: edit
hi: संपादन करें

en: Mail
hi: मेल

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: People
hi: कर्मचारी
