Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Subscribers
is: Áskrifendur

en: Language
is: Tungumál

en: edit
is: breyta

en: Mail
is: Póstur

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: Owner
is: Eigandi

en: People
is: Notendur
