Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subscribers
ml: സബ്സ്ക്രൈബർമാർ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: People
ml: ആളുകള്‍
