Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: Language
mn: Хэл

en: edit
mn: засварлах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: People
mn: Хүмүүс
