Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: edit
mr: संपादन

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Owner
mr: मालक

en: People
mr: लोक
