Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: Language
pl: Język

en: edit
pl: edytuj

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Owner
pl: Właściciel

en: Sent
pl: Wysłano

en: People
pl: Ludzie

en: All newsletters
pl: Wszystkie newslettery

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Newsletter category
pl: Kategoria newslettera
