Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: Language
fa: زبان

en: edit
fa: تدوین

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Published
fa: منتشر شده

en: Owner
fa: مالک

en: People
fa: افراد
