Simplenews Owner Newsl (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: edit
sq: ndrysho

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar
