Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Language
af: Taal

en: edit
af: redigeer

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: People
af: Mense

en: All newsletters
af: Alle nuusbriewe
