Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
