Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel
