Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: edit
bs: izmijeni

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno
