Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Subscribers
da: Abonnenter

en: Language
da: Sprog

en: edit
da: redigér

en: Mail
da: E-mail

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: Owner
da: Ejer

en: Sent
da: Sendt

en: People
da: Personer

en: All newsletters
da: Alle nyhedsbreve

en: Config
da: Konfigurér

en: Newsletter category
da: Nyhedsbrevskategori
