Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Username
de: Benutzername

en: Subscribers
de: Abonnenten

en: Language
de: Sprache

en: edit
de: Bearbeiten

en: Mail
de: E-Mail

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Owner
de: Eigentümer

en: Sent
de: Gesendet

en: People
de: Benutzer

en: All newsletters
de: Alle Newsletter

en: Config
de: Konfiguration

en: Newsletter category
de: Newsletter-Kategorie

en: - Unassigned -
de: - nicht zugewiesen -
