Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: People
el: Χρήστες
