Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: edit
eu: editatu

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Owner
eu: Jabea

en: People
eu: Erabiltzaileak
