Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Language
ku: زمان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: People
ku: خەڵک
