Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subscribers
ru: Подписчики

en: Language
ru: Язык

en: edit
ru: изменить

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Owner
ru: Владелец

en: Sent
ru: Отправлено

en: People
ru: Пользователи

en: All newsletters
ru: Все рассылки

en: Config
ru: Конфигурация

en: Newsletter category
ru: Категория рассылки

en: - Unassigned -
ru: - Не назначено -
