Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: edit
se: rievdda

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
