Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Subscribers
vi: Người đăng ký

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: edit
vi: sửa

en: Mail
vi: Thư

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Published
vi: Đã công bố

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: People
vi: Mọi người
