Simplenews Owner Newsl (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Owner
az: Sahib

en: People
az: İnsan
