Simplenews Owner Newsl (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: Language
cs: Jazyk

en: edit
cs: upravit

en: Mail
cs: E-mail

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Sent
cs: Odesláno

en: People
cs: Uživatelé

en: All newsletters
cs: Všechny věstníky
